Het laatste nieuws uit Denver

Tijdens de Partner Sales Summit die begin deze maand in Denver werd gehouden, hebben we onder andere het volgende nieuws verzameld:

 

Drie nieuwe mobiele applicaties voor JD Edwards Enterprise One beschikbaar.

Op basis van het nieuwe fusion ontwikkelframework ADF Mobile zijn drie mobiele applicaties ontwikkeld voor JD Edwards E1. Het gaat om de volgende applicaties:

  • Purchase Order Approval: een mobiele versie van het bestaande JDE-programma met dezelfde naam.
  • Requisition Self Service: Ondersteund het approval proces rondom intern aanvragen voor het inkopen van materiaal of diensten.
  • Sales Inquiry. Deze applicatie kent de onderdelen: Sales order inquiry (dit is ‘inquiry only’), Item availability en (Base) price inquiry.

Deze mobiele applicaties zijn beschikbaar voor de tools releases vanaf 8.98.4.6 en 9.0 applicatie release. Benodigd is de Weblogic Server Standard Edition met daarin ADF Mobile. Voor Red Stack gebruikers is dit beschikbaar zonder additionele licentiekosten.

Binnenkort wordt ook een applicatie verwacht voor ‘expense management’, voor de registratie van onkosten door medewerkers.

 

Datamodellen van JD Edwards EnterpriseOne online

Al eens op zoek geweest naar datamodellen van de standaard JD Edwards tabelstructuur? Ze zijn nu door Oracle beschikbaar gesteld en te benaderen via de zeer informatieve upgradesite www.upgradejde.com, via de knoppen: resources/ Oracle Technical Catalog /JD Edwards EnterpriseOne/Data Models.