Forza Consulting bv
Lange Brinkweg 77-04
3764 AB Soest
Nederland
Tel.: +31 20 516 0221
info@forzaconsulting.nl
JD Edwards-implementatie
Forza Consulting is uw partner voor een JD Edwards-implementatie die on time, on budget en zonder grote risico’s wordt opgeleverd. De professionals van Forza Consulting hebben al meer tien jaar een solide reputatie als experts op alle aan JD Edwards gerelateerde kennisgebieden.
Implementatiemethodiek
Onze ervaring met JD Edwards-implementaties hebben we samengebracht in een eigen implementatiemethodiek. In deze implementatiemethodiek wordt een korte branchespecifieke inrichtingsfase naar behoefte gecombineerd met een of meerdere klantspecifieke vervolgfases.
Voor de eerste inrichtingsfase maken we gebruik van de Oracle Business Accelerator voor distributie- en productiebedrijven, of van een door onszelf ontwikkelde accelerator. De Oracle Business Accelerator omvat voorgeinstalleerde en geconfigureerde JD Edwards-functionaliteit op het gebied van supply chain, productieprocessen en financiën, welke na een vraag en antwoordcyclus snel helemaal op maat geconfigureerd kunnen worden. In onze eigen accelerator wordt meer specifieke functionaliteit geleverd op het gebied van 3rd party logistics en industriële dienstverlening.
In de klantspecifieke inrichtingsfase wordt de JD Edwards EnterpriseOne-inrichting, die met behulo van de Accelerator tot stand is gekomen, uitgebreid met meer specifieke functionaliteit benodigd om de processen van de opdrachtgever vorm te geven. Onze uitgangspunt hierbij is om, in het belang van de opdrachtgever, geen maatwerk in de JD Edwards-programmatuur aan te brengen.
Deze cyclische implementatiemethodiek zorgt er enerzijds voor dat we al snel een ingerichte omgeving hebben staan waarop getest en getraind kan worden en anderzijds dat het implementatietraject overzichtelijk en beheersbaar blijft. De vooruitgang van een implementatieproject wordt zorgvuldig bewaakt door ons kundig projectmanagement.
"De Raad van Bestuur heeft zijn complimenten uitgesproken over de implementatie van JD Edwards bij een dochteronderneming - geruisloos, binnen budget en zonder klachten van klanten."
Raad van Bestuur, beursgenoteerde opdrachtgever van Forza Consulting
Nieuws
Nieuwe behuizing en huisstijl
Forza Consulting gaat per 1 maart 2012 verhuizen naar een nieuwe locatie in Soest. Forza heeft sinds haar oprichting in 2007 haar dienstverlening behoorlijk uitgebreid, waarmee ook het aantal medewerkers flink is gegroeid.
Lees meerHet laatste nieuws uit Denver
Tijdens de Partner Sales Summit die begin deze maand in Denver werd gehouden, hebben we het een en ander aan nieuws verzameld, waaronder drie nieuwe mobiele applicaties voor JD Edwards Enterprise One.
Lees meer



